Zum Inhalt springen


przez świat z otwartymi oczami…


    Wszystkie podobieństwa do osób oraz wydarzeń istniejących w rzeczywistości są zamierzone i zupełnie nieprzypadkowe


Informacje o mnie…

Jest to mój drugi blog. Pierwszy ograniczyłem, ponieważ temat o którym pisałem, nie miał szansy na powodzenie. Zawzięć, upartość i … nie pozwoliły na poprawę stosunków między mną a rodzicami. Po prostu życie.
A ponieważ brakowało mi możliwości wypowiedzenia moich myśli, zacząłem tutaj pisać.

Tematyka blogu? Na pewno się wykrystalizuje, a na razie będzie o wszystkim. Po prostu o tym, jak idę przez świat z otwartymi oczami!
A tematów z poprzedniego… nie będzie!

Nad Bruchsee (Jezioro Bruchsee)

Strona ta, jak i wszystkie jej podstrony, są dostępne dla wszystkich internautów. Otwarty dostęp do tych stron nie oznacza jednak, że zamieszczone materiały nie są chronione prawem autorskim. Jeżeli chcesz skopiować tu publikowane materiały lub zdjęcia i umieścić na swojej stronie, to zapytaj mnie lub umieść na swojej stronie notkę informującą o ich pochodzeniu. Pamiętaj, że prawa autorskie dotyczą także internetu!

Wszelkie prawa do użytych na tych stronach materiałów, nazw i znaków handlowych należą do ich właścicieli. Prawa autorskie do zdjęć, artykułów i komentarzy należą do ich autorów. Prawa do pozostałych treści należą do właściciela niniejszych stron.

Osoba odpowiedzialna (czyli ja):Jerzy Czesław Jarmusz
Email:Kontakt

Miejsce zamieszkania: do roku 1981 w Toruniu (PL), następnych kilka lat w Gladbeck (D) i od 1990 do dziś w Heppenheim (D).