Zum Inhalt springen


przez świat z otwartymi oczami…


    Wszystkie podobieństwa do osób oraz wydarzeń istniejących w rzeczywistości są zamierzone i zupełnie nieprzypadkowe


25 lat

Miałem w tym tygodniu małą rocznicę: 25-lecie pracy w firmie Boschung

Zacząłem od montażu urządzeń ostrzegających przed gołoledzią, montażu automatycznych spryskiwaczek jezdni solanką, by po kilku latach przejąć funkcję kierowniczą w serwisie.
W między czasie rozwijało się coraz bardziej nasze oprogramowanie i moja rola polegała coraz bardziej na opiekowaniu się zainstalowanymi u klienta programami, dopasowaniem ich konfiguracji do pracy w sieci komputerowej… Najwidoczniej wykonywałem tą pracę tak dobrze, że w końcu dano mi propozycję przejęcia tego działu, na co się od razu zgodziłem.
Od tego czasu minęło kilka lat i dalej działam w tej szybko rozwijającej się części naszej firmy. Nowe technologie, nowe techniki, nowe obowiązki. Podłączyliśmy się ostatnio bardzo szybkim, symetrycznym połączeniem z internetem, aby naszej klienteli pozwolić korzystać z naszych programów, bazujących na technologiach internetowych, zainstalowane w mojej firmie, w nowo powstającym ośrodku hostingu WWW.
W ten sposób skończyły się czasy wielu wyjazdów, tygodniowych delegacji… Jeśli wyjeżdżam to na szkolenia, a urządzenia klienta osiągam poprzez internetowe połączenia VPN, do których dostęp mam tam, gdzie jest dostęp do internetu, czyli wszędzie.

A jak długo jeszcze muszę (jak się mnie pytali koledzy w pracy)? 11 lat 6 miesięcy 22 dni… Jeszcze bardzo długo!

Autor:
Jurek - 20 marca 2010 o 8:28
Kategoria:
Rocznice...
Tags:
 
Trackback:
Trackback URI

 – 32 lata »

Brak komentarzy

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.